Naše služby

MONTÁŽ SÁDROKARTONŮ

Zeď, na kterou je spoleh...! Habito® H, univerzální sádrokartonová deska, která překoná cihlu doslova ve všech ohledech. Perfektní zvukově izolační vlastnosti, vysoká pevnost i únosnost nebo odolnost proti vzdušné vlhkosti.

S montáží sádrokartonů máme dlouholeté zkušenosti, obraťte se na nás, potřebujete-li realizovat Váš projekt.

PODHLEDY A KAZETY

Stropní podhledy vás mohou zajímat, i když zrovna neplánujete stavbu ani rekonstrukci. Vylepšený strop vždycky dodá interiéru zcela nový šmrnc. Pokud hledáte způsob, jak svůj domov v novém roce jednoduchým a rychlým způsobem zmodernizovat, podhledy jsou dobrou variantou.

Nejde přitom jen o vizuální stránku věci. Stropní podhledy zlepšují tepelně izolační podmínky v místnosti a tlumí zvuk.

PŮDNÍ VESTAVBY

Půdní vestavba je elegantní způsob, jak získat plnohodnotné bydlení. Navíc jde o ekonomicky výhodnější řešení než přístavba nebo nadstavba. Už proto, že se nezvětšuje zastavěná plocha, takže se nemusejí dělat další časově i finančně náročné zemní práce.

Architektonicky a finančně se nemovitost zhodnotí, efektivně se využije prostor a díky kvalitnímu zateplení se sníží i náklady na topení.

TEPELNÁ A AKUSTICKÁ IZOLACE

Výborná izolace z minerální skelné vaty, používá se do vnitřních příček. Má výborné akustické i tepelně izolační vlastnosti a je zdravotně nezávadná, protože při její výrobě nebyl použit formaldehyd ani fenol. Mezi její další klady patří pružnost a nenasákavost, takže dobře drží v konstrukci a odolá krátkodobému zatečení.

S tepelnou a akustickou izolací máme dlouholeté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit.

MALÍŘSKÉ PRÁCE

Suchý vzduch v kombinaci s vytápěnými pokoji je pro malování ideální. Nátěr schne rychleji a někteří malíři připouštějí, že se díky teplým stěnám životnost nátěru prodlužuje. Také již neplatí, že musíte hodně topit a zároveň větrat, moderní barvy již nezapáchají a nejsou zdraví škodlivé.

S malováním bytů i rozsáhlých nebytových a komerčních prostor máme dlouholeté zkušenosti

PORADENSKÁ ČINNOST

Dříve než se rozhodnete s modernizací nebo přestavbou svého bytu nebo prostor pro podnikání, doporočujeme celý projekt předem důkladně konzultovat. Také tuto činnost Vám v rámci našich služeb nabízíme.

Předem probereme veškeré detaily přestavby nebo modernizace, doporučíme Vám nejvhodnější a prověřené materiály, a vytvoříme cenovou nabídku. 

Montáž sádrokartonových konstrukcí - sádrokartonové interiéry | KN INTERIERY CB, s.r.o., České Budějovice | k.n.interiery@seznam.cz

tel.: +420 602 839 625